У Олесі було 63 зошита, з них 4/7 становили зошити в клітинку. Скільки зошитів у клітинку було в

Олесі

Ответы на вопрос

Отвечает Бельчич Лиана.

Відповідь:

36

Покрокове пояснення:

63 * 4/7= (63*4)/7= 252/7= 36 (з.)

36 зошитів у клітинку було в Олесі