Знайдіть площу круга радіуса 10 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Малючкова Лена.

Ответ:

Площа круга обчислюється за формулою: S = πr^2, де r - радіус круга, а π - число пі, що приблизно дорівнює 3,14.

У даному випадку, радіус круга r = 10 см, тому площа круга буде:

S = πr^2 = 3,14 * 10^2 ≈ 314 см^2.

Отже, площа круга радіуса 10 см дорівнює близько 314 квадратних сантиметрів.