Спростити вираз: 1) -2,3-4c 2) - 8x · (-0,5y) · 0,6t 3)2-m-(-2n) 21 64​


Ответы на вопрос

Отвечает Швецов Степан.

2,3-4c = -4c - 2.3

8x · (-0,5y) · 0,6t = 2.4txy

2-m-(-2n) = 2 - m + 2n = 2n - m + 2

Не зрозуміло, що означає 21 64. Будь ласка, уточніть.