Відстань між двома пристанями дорівнює 9,9 км, з цих пристоней одночастно в одному напрямі вирушили

2 катери, знайдіть швидкість катера який шов попериду, якщо 2 катер рухався зі швидкістю 24,6 км/год і наздогнав його через 4,5 годин після початку руху

Ответы на вопрос

Отвечает Лесковская Катя.

Відповідь:22,4 км/год

Покрокове пояснення:

1) 24,6 * 4,5 = 110,7 (км) пройшов другий катер за 4,5 год;

2) 110,7 - 9,9 = 100,8 (км) пройшов перший катер за 4,5год;

3) 100,8 : 4,5 = 22,4 (км/год) швидкість першого катера.