Решите уравнение log(2x-1)=5


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитрюк Алена.

Ответ:

Щоб вирішити дане логарифмічне рівняння, переведемо його в показникову форму:

log(2x - 1) = 5

Це рівносильно виразу:

2x - 1 = 10^5

2x - 1 = 100000

Тепер розв'яжемо отримане лінійне рівняння:

2x = 100000 + 1

2x = 100001

x = 100001 / 2

x = 50000.5

Отже, розв'язок рівняння log(2x - 1) = 5 є x = 50000.5.