Відстань від Луцька до Києва 420 км. Третину шляху автомобіліст подо-лав за 2 години., а решту – за

5 год. З якою швидкістю їхав автомобіліст другу частину шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Дунин Данил.

Ответ: 56 км/год

Пошаговое объяснение:

420:3=140 (км) - перша частина шляху
420-140=280 (км) - друга частина шляху
280:5=56 (км/год) - швидкість з якою він їхав другу частину шляху