На ділянці прямокутної форми завдовжки 30 м і завширшки 20 м виростили картоплю. З кожного ара

зібрали в середньому по 200 кг картоплі. Скільки центнерів картоплі зібрали з цієї ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Клипа Сергей.

Ответ:

12 ц

Пошаговое объяснение:

1 а = 100 м²

1 ц = 100 кг

1) 30 * 20 = 600 (м²) или 6 (а) - площадь участка

2) 6 * 200 = 1200 (кг) или 12 (ц) - картофеля собрали с участка

Отвечает Бауэр Павел.

Відповідь: з цієї ділянки зібрали 12 центнерів.

Покрокове пояснення:

1) Знайдемо площу ділянки , для цього помножимо довжину ділянки на її ширину :

30 * 20 = 600 м²

2) З 1 ар збирають 200 кг картоплі.

Переведемо м² в  ари

1 ар = 100 м²

600 м² = 600 : 100 = 6 ар

3) Знайдемо скільки картоплі зібрали з цієї ділянки :

6 * 200 = 1200 кг

А тепер переведемо врожай у центнери.

1 ц = 100 кг

1200 кг = 1200 : 100 = 12 ц