Какое из приведенных выражений равно 6 если х=-6 (-5х+54):9 (-3х+51):10 (3х+51):6. (5х+54):9


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Денис.

Ответ:Щоб знайти значення кожного з даних виразів при x=-6, необхідно підставити x=-6 у відповідні формули і виконати обчислення.

(-5х+54):9 = (-5*(-6)+54):9 = (30+54):9 = 84:9 = 9. Отже, вираз (-5х+54):9 при x=-6 дорівнює 9.

(-3х+51):10 = (-3*(-6)+51):10 = (18+51):10 = 69:10. Отже, вираз (-3х+51):10 при x=-6 дорівнює 6.9.

(3х+51):6 = (3*(-6)+51):6 = (18+51):6 = 69:6. Отже, вираз (3х+51):6 при x=-6 дорівнює 11.5.

(5х+54):9 = (5*(-6)+54):9 = (30+54):9 = 84:9 = 9. Отже, вираз (5х+54):9 при x=-6 дорівнює 9.

Отже, з даних виразів лише (-5х+54):9 та (5х+54):9 дорівнюють 6 при x=-6.

Пошаговое объяснение:123123123