допоможіть будь ласка довжина класної кімнати становить 7м ширина --5м висота ---3м у ній

навчається 21 учень скільки кубічних метрів повітря припадає на одного учня ставлю 50 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Анастасия.

Окончательный ответ:

5 метров квадратных

Пояснение:

1) S=а×b×c=7×5×3=105 (м²) - площадь

2)105:21=5 (м²) - припадает на одного человека