Пж треба до п'ятниці 31 будьласочка знайдіть значення виразу (-1,14 -0,96) • (-4,2) + 1,8 •

(-0,3)=​

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова Лера.

Відповідь:

8,28

Покрокове пояснення:

(-1,14 -0,96) • (-4,2) + 1,8 • (-0,3)=​8,28

1) -1.14-0.96= -1.14+(-0.96)= -2,1

2) -2,1*(-4,2)=8,82

3)1,8*(-0,3)= -0,54

4)8,82+(-0,54)=8,28

Отвечает Губарева Мария.

Відповідь:

(-1,14 -0,96) * (-4,2) + 1,8 * (-0,3) = (-2,1) * (-4,2) + 1,8 * (-0,3) = 8,82 - 0,54 = 8,28

Отже, результат виразу (-1,14 -0,96) * (-4,2) + 1,8 * (-0,3) дорівнює 8.28.

Покрокове пояснення: