Обчисліть об'єм піраміди, основою якої є прямокутник зі сторонами 16 см і 5 см, а висота піраміди

дорівнює 12 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Пирогова Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Об'єм піраміди можна обчислити за формулою:

V = (1/3) * S * h,

де S - площа основи, h - висота піраміди.

Спочатку обчислимо площу прямокутника, що є основою піраміди:

S = a * b,

де a і b - довжини сторін прямокутника.

S = 16 см * 5 см = 80 см².

Тепер застосуємо формулу для обчислення об'єму піраміди:

V = (1/3) * S * h = (1/3) * 80 см² * 12 см = 320 см³.

Отже, об'єм піраміди дорівнює 320 кубічних сантиметрів