Помогите пж срочно пошагово! 1/9 - 1/12 + 1/4​


Ответы на вопрос

Отвечает Удалова Мария.

Ответ:

10/36 = (25)/(218) = 5/18

Пошаговое объяснение:

Щоб скласти дані дроби, необхідно привести їх до спільного знаменника, який буде їхнім загальним кратним.

Знаменником для дробів 1/9, 1/12 та 1/4 може бути число 36, тому що 9, 12 та 4 є дільниками числа 36.

Отже, розкривши дроби до спільного знаменника 36, маємо:

1/9 - 1/12 + 1/4 = (4/36) - (3/36) + (9/36) = 10/36

Отже, результатом буде дріб 10/36, який можна спростити, розділивши чисельник та знаменник на їхній найбільший спільний дільник, який є числом 2:

10/36 = (25)/(218) = 5/18

Отвечает Савосина Дарья.

Ответ: 5/18

Пошаговое объяснение:

1) 1/9-1/12= (К общему знаменателю 36)

=4/36-3/36=1/36

2) 1/36+1/4=1/36+9/36=10/36=5/18