Обчисліть (-8 + 24) : (-1 - 3) + 4 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Головинская Настя.

Спочатку виконаємо дію всередині дужок у знаменнику:

(-8 + 24) : (-1 - 3) + 4 =

(-8 + 24) : (-4) + 4 =

Тоді виконаємо дію всередині дужок у чисельнику:

(-8 + 24) : (-4) + 4 =

16 : (-4) + 4 =

Зверніть увагу, що ділення на від'ємне число змінюється на множення на від'ємне число:

16 : (-4) = -4

Отже, ми маємо:

-4 + 4 =

Так як -4 та 4 знищують одне одного, отримуємо:

0

Отже, вираз (-8 + 24) : (-1 - 3) + 4 дорівнює 0.