Ціна лінійки 8грн.,а ручка на 4грн.дешевша.Яка вартість 5 таких ручок?


Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Никита.

Ответ:

1)8-4=4 (грн)-одна ручка

2)4×5=20(грн)-5 ручок

Отвечает Остапенко Аделина.

Ответ:

1)8-4=4(грн)-ціна однієї ручки.

2)4×5=20(грн)

Відповідь. вартість 5 таких ручок 20 грн.