СРОЧНО! Розвʼязати рівняння: a)° -7x+3=30-2x; не тільки відповідь, але й розв‘язок


Ответы на вопрос

Отвечает Плужников Витя.

Ответ:

Почнемо зі зведення подібних доданків змінних на лівій та правій стороні:

-7x+3=30-2x

-7x + 3 + 2x = 30

-5x + 3 = 30

-5x = 27

x = -27/5

Відповідь: x = -27/5.

Отвечает Баландин Егор.

Відповідь:x = -5.4.

Покрокове пояснення:

Давайте спробуємо розв'язати це рівняння крок за кроком.

Спочатку ми хотіли б перенести всі змінні на один бік, тож додамо 7x до обох сторін рівності:

-7x + 3 + 7x = 30 - 2x + 7x

Скоротимо подібні терміни зліва і справа:

3 = 30 + 5x

Віднімемо 30 від обох сторін:

3 - 30 = 30 + 5x - 30

-27 = 5x

Поділимо обидві сторони на 5:

-27/5 = x

Отже, відповідь: x = -5.4.