Спрости вираз та знайди його значення: 0,4x * 0,25 у, якщо х = 3,48; y = 0,5


Ответы на вопрос

Отвечает Бартко Вова.

Ответ:

0, 174

Пошаговое объяснение:

0,4х*0,25у

1) 0,4*0,25=0,1=0,1ху

Если х=3,48, у=0,5, то 0,1ху=0,1*3,48*0,5=0,174