Площа прямокутника дорівнює 76, 23 см2. Одна його сторона дорівнює 12,1 см. Знайди периметр

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Лобунець Альона.

Ответ: 37 см

Пошаговое объяснение: Для знаходження периметру прямокутника потрібно знати довжини всіх його сторін. Але ми знаємо лише одну сторону та площу прямокутника.

Для знаходження другої сторони можна використати формулу площі прямокутника:

Площа = довжина × ширина

76.23 см² = 12.1 см × ширина

ширина = 76.23 см² / 12.1 см ≈ 6.3 см

Тепер ми знаємо довжини обох сторін: 12.1 см і 6.3 см. Тоді периметр прямокутника буде:

Периметр = 2 × (довжина + ширина)

Периметр = 2 × (12.1 см + 6.3 см) ≈ 37 см

Отже, периметр прямокутника дорівнює 37 см.

Отвечает Кусь Марк.

Відповідь:

Р= 36,8см

S= 76,23см2

а= 12,1

S= a×b

b= S÷a

76,23÷12,1= 6,3см

Р=(а+b)×2

P= (12,1+ 6,3)×2= 36,8см