До банку внесено 15000 грн. під 12% річних. Скільки буде на рахунку через три роки? За умови, що

отримані % не додаватимуться щороку до основної суми

Ответы на вопрос

Отвечает Приколист Магомед.

Ответ:

21073,92 грн

Пошаговое объяснение:

12% = 12 : 100 = 0,12

1) 15000 + (0,12 * 15000) = 15000 + 1800 = 16800 (грн) - сумма вклада через 1 год

2) 16800 + (0,12 * 16800) = 16800 + 2016 = 18816 (грн) - сумма вклада через 2 года

3) 18816 + (0,12 * 18816) = 18816 + 2257,92 = 21073,92 (грн) - сумма вклада через 3 года