Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 4,2. Перше число у два рази менше від другого. Знайдіть ці

числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Давлетшина Диля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4.2*2=8.4

1 число=х

2число=2х

х+2х=8.4

3х=8.4

х=8.4:3

х=2.8-первое число

2.8*2=5.6-второе число

Проверяем:

(2.8+5.6):2=4.2