Розкрийте дужки та зведіть подібні доданки 1,6(9x-3y)-(4y-6x)x1,5


Ответы на вопрос

Отвечает Флорьянович Оля.

Ответ:

Почнемо з розкриття дужок в першому добутку:

1,6(9x - 3y) = 14,4x - 4,8y

Тепер розкриємо дужки в другому добутку та виконаємо множення:

(4y - 6x) x 1,5 = 6y - 9x

Тепер можемо записати вираз зі зведенням подібних доданків:

1,6(9x - 3y) - (4y - 6x) x 1,5 = 14,4x - 4,8y - 6y + 9x = 23,4x - 10,8y

Отже, після розкриття дужок та зведення подібних доданків отримуємо вираз 23,4x - 10,8y.