Знайди х, якщо log10 x = -1


Ответы на вопрос

Отвечает Субботин Виктор.

Відповідь:

Щоб знайти x, ми можемо використовувати властивості логарифмів. Якщо log10 x = -1, це означає, що 10 в степені -1 дорівнює x:

x = 10^(-1) = 1/10

Отже, x = 1/10.

Отвечает Мазалов Олег.

(можна корону, будь ласка)

Відповідь:

x = 1/10.

Покрокове пояснення:

Розв'яжемо рівняння: log10 x = -1

10^(log10 x) = 10^(-1)

x = 1/10