3. FKCD-прямокутник. Установіть відповідність між його сторонами (1-4) та радіусами кіл (А-Д),

описаних навколо нього. (26) K CD=5CM 2 FD-8 см KF - 2V17 см 3 FD=5см CD =2V6 см 4 FD=16см KF-12 см с 1 FD-12см A 3,5 см Б 6,5см в 4,5 см Г 10 см Д 7,5 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Шишкин Родион.

Ответ:S=2*( 8*4+8*12+4*12)=352(см2)

Пошаговое объяснение: