СРОЧНО ДАЮ 20 БАЛЛОВ!!! Сума двох чисел дорівнює 120. Знайти ці числа, якщо одне з них більше від

іншого на 30.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бастракова Нина.
Менше число - х
більше- х+30
маємо рівняння:
х+х+30=120
2х=120-30
2х=90
х=45
45-це менше число
тоді більше число:
45+30=75
Відповідь: менше-45; більше-75
Отвечает Поталай Ника.

Ответ:

вот решение

Пошаговое объяснение:

на листочке