Виконай дії, а відповіді округли до десятих a) (300 10² +0,8²): 2² 6) 2,322 4,3 + 8,2²1,2²​


Ответы на вопрос

Отвечает Бекиров Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a) (300/10² +0,8²): 2²=(3+0,64)/4=0,91; б) 2,322/4,3 + 8,2²1,2²​=0,54+96,83=97,4