у Івана втричі більше грошей, ніж у Сергія. Знайдемо, скільки грошей має кожен з хлопців, якщо у

Івана на 52 гривні більше, ніж у Сергія.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гелей Саша.

Якщо у Івана втричі більше грошей, ніж у Сергія, то можна записати рівняння: І = 3С. Також відомо, що у Івана на 52 гривні більше, ніж у Сергія: І = С + 52. Замінивши І у другому рівнянні на 3С з першого рівняння, отримуємо: 3С = С + 52. Вирішуючи це рівняння, отримуємо С = 26. Отже, у Сергія 26 гривень. Знаючи це значення, можна знайти скільки грошей має Іван: І = 3С = 3 * 26 = 78. Отже, у Івана 78 гривень.

Отвечает Ростовский Кирилл.

Пошаговое объяснение:

У Ивана = 3х грн

У Сергея = х грн

3х - х = 52

2х = 52

х = 52 : 2

х = 26

У Ивана = (3х) = 3 * 26 = 78 грн

У Сергея = (х) = 26 грн