Контрольная по математике вопрос: Iз 25 кг неочищеного насіння соняшнику одержують 18 кг чистих

зерен Скільки необхідно взяти насіння, щоб одержати 72 кг зерен?

Ответы на вопрос

Отвечает Варфоломеев Михаил.
25-18-7 кг зерна теряется (72:18)*7=4*7=28 кг

72+28=100 кг неочищенного зерна понадобится, чтоб получить 72 кг чистого зерна
Отвечает Шишова Аня.

Ответ:

1) 25-18=7 (кг) - маса зерна що губиться

2) (72:18)×7=4×7=28 кг 3)72+28=100 (кг)

Відповідь: знадобиться 100 кг неочищеного зерна, щоб отримати 72 кг зерен.