родина закінчувала ремонт у вітальні прямокутної форми розмір підлоги якої 5м на 3м залишилося

покласти плінтус. а) знайдіть периметр підлоги б) скільки штук плінтусів потрібно взяти з довжиною 2м ЛЮДИ СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Вышегородцева Ксения.

Ответ:

а) Периметр підлоги складається з суми довжин усіх чотирьох сторін:

P = 2(5м + 3м) = 16м

Отже, периметр підлоги становить 16м.

б) Оскільки довжина плінтусу дорівнює 2м, то треба взяти кількість плінтусів, яка дорівнює сумі довжин усіх чотирьох сторін підлоги, поділених на довжину одного плінтусу:

Кількість плінтусів = (5м + 3м + 5м + 3м) / 2м = 8шт

Отже, потрібно взяти 8 плінтусів довжиною 2м.

Пошаговое объяснение: