пажалуста срочна Перший мастер за 6 днів відремонтував стільки телевізорів скільки інший за 8днів.

скільки телевізорів за день ремонтував кожен майстер якщо другий щодня ремонтував на 1 телевізор менше ніж перший

Ответы на вопрос

Отвечает Островская Лера.

Ответ:

6x = 8(x - 1) \\ 6x = 8x - 8 \\ 6x - 8x =  - 8 \\  - 2x =  - 8 \\  - x =  - 4 \\ x = 4 \\ 4 - 1 = 3

6х -1 майстер

х-1 - 2майстер

4тел. ремонтував 1 майстер другий3