У п'ятому класі навчається 30 учнів. Хлопці становлять 60% учнів. Скільки у класi дiвчаток?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сунцов Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

30*0,6=18 мальчиков....

30-18=12 девочек...

Отвечает Bobovich Mina.

Ответ:

10%=3 учні

1) 36=18(уч) - хлопців

2) 30-18=12(уч) - дівчаток

Відповідь: у класі 12 дівчаток.