СРОЧНО!!! . Знайдіть похідну функції у = x^4-4x²-8 та обчисліть її значення, якщо х= 0,5 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Стрелков Алексей.

Відповідь: -3

Покрокове пояснення:

Щоб знайти похідну функції у = x^4-4x²-8, спочатку треба застосувати правила диференціювання степеневих і поліноміальних функцій:

у' = 4x³ - 8x

Тепер можна обчислити значення похідної при х = 0,5:

у'(0,5) = 4(0,5)³ - 8(0,5) = 1 - 4 = -3

Отже, похідна функції у = x^4-4x²-8 в точці х = 0,5 дорівнює -3.