А)Высота надводной части айсберга - 15 м, а подводной - в 6 раз больше. Какова общая высота

айсберга. б) Составь и реши обратную задачу.

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Илья.

Ответ:

Надводная-15м

Подводная-?, в 6 раз >

Всего-?

1)15×6=90 (м) подводная

2)15+90=105 (м) -всего

Ответ:105метров

ОБРАТНАЯ

Надводная- -?, в 6 раз <

Подводная- 90 м

Всего-?

1)90:6=15 (м)

2)15+90=105 (м)

Ответ:105 метров

Отвечает Сабитовна Жайна.

Відповідь:

)1)пятнадцять помножить на шість дорувнює девяносто .)2) девяносто відняти п'ятнадцять дорівнює сімдесят п'ять

Покрокове пояснення:ми узнаємо висоту айсберга потім умножаємо і ми дізнались висоту айсберга і щоб дізнатись висоту ми з нижчою висотою віднімаємо верхню висоту. я не очень уверен прости если неправильно!!