Как решить 0,6-1,6(x*4)=3(7*0,4x)


Ответы на вопрос

Отвечает Ивашин Серёжа.

Ответ: корінь рівняння x дорівнює приблизно 0,044.

Пошаговое объяснение:

Давайте розпочнемо з розв'язання правої частини рівняння:

3(7 * 0,4x) = 7,2x.

Тепер давайте підставимо це значення у вихідне рівняння та спростимо його:

0,6 - 1,6(x * 4) = 7,2x

0,6 - 6,4x = 7,2x // складаємо добуток x * 4, отримуємо -6,4x.

0,6 = 13,6x

x = 0,6 / 13,6

x = 0,044