Турист подорожував від одного міста до іншого. Від міста А до міста В він дійшов за 6 год. А назад

його підвезли на машині і він витратив на дорогу 1,5 год. Знайдіть швидкість з якою рухався турист, якщо вона менша на 60км/год від швидкості машини. Розв'язати рівнянням

Ответы на вопрос

Отвечает Нурлаева Камилла.

Пошаговое объяснение:

Скорость пешком = х км/ч

Скорость на машине = х + 60 км/ч

6 * х = 1,5 * (х + 60)

6х = 1,5х + 90

6х - 1,5х = 90

4,5х = 90

х = 90 : 4,5

х = 20

Скорость пешком = (х) = 20 км/ч

Скорость на машине = (х + 60) = 20 + 60 = 80 км/ч

6 * 20 = 1,5 * 80

120 = 120