задача за допомогою РІВНЯННЯ іванко задумав число, зменшив його на 150, рiзницю збiльшив на 80 й

отримав 200. Яке число задумав Іванко? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабийчук Валя.

Ответ:270

Пошаговое объяснение:

х-150+80=200

х-150=200-80

х-150=120

х=150+120

х=270

Перевірка:

270-150+80=200

200=200

Отвечает Турланов Мейрхан.

Ответ:

130

Пошаговое объяснение:

......