7(x+2) = -14пжпжпж з розвязком​


Ответы на вопрос

Отвечает Брейкин Макс.

Ответ:Щоб розв'язати це рівняння, потрібно спочатку розкрити дужки, використовуючи розподільний закон множення:

7(x + 2) = -14

7x + 14 = -14

Потім віднімемо 14 від обох сторін рівняння:

7x = -14 - 14

7x = -28

Далі, щоб знайти значення x, поділимо обидві сторони рівняння на 7:

x = -28 / 7

x = -4

Отже, розв'язанням рівняння є x = -4.

Пошаговое объяснение: