187. Турист мав пройти 40 км. За перший день він пройшов3/8 усього шляху, а за другий 2/8 шляху.

Скільки кілометрів пройшов турист за два дні. Буділаска можна на папері розписати. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Данил.

Пошаговое объяснение:

1) 3/8 + 2/8 = 5/8 (часть) - всего пути прошел турист за 2 дня

2) 5/8 * 40 = 5/1 * 5 = 25/1 = 25 (км) - прошел турист за два дня

Отвечает Агеев Антон.

Ответ:

40 * 3 = 5 * 3 = 15 км прошел

турист в 1-й день

40 * ² = 5 * 2 = 10 км прошел турист в 1-й день

15+10=25 км прошел турист за

2 дня