Будь ласка допоможіть з роскладенням цього вираза 910:7 Тільки не можна розкладати


Ответы на вопрос

Отвечает Тыщенко Ксения.

Ответ:

130

Пошаговое объяснение:

910:7=(700+210):7=700:7+210:7=100+30=130.

или же

910/7

-7 / 130

-21

21

_

0