Визначте архімедову силу, яка діє на повністю занурений у воду кусок корку об'ємом 1 дм3 ? Густина

води 1000 кг/м3​

Ответы на вопрос

Отвечает Кищенко Валерия.

Ответ:

10 Ньютонів

Пошаговое объяснение:

За формулою архімедової сили Fарх=ρgV (під густиною мається на увазі густина середовища, а не тіла). Переводимо об'єм з літрів в метри кубічні:
1 дм³=0,001м³
Вираховуємо силу:
Fарх=1000*10*0,001=10(Н)