Знайдіть площу поверхні прямокутного паралеліпіпеда виміри якого дорівнюють 2дм 6дм 5дм


Ответы на вопрос

Отвечает Головнина Полина.

Площа поверхні прямокутного паралелепіпеда може бути знайдена за формулою:

S = 2(ab + ac + bc),

де a, b та c - довжина, ширина та висота відповідно.

У нашому випадку a = 2 дм, b = 6 дм та c = 5 дм. Переведемо всі значення до одиниці міри дециметри:

a = 20 дм, b = 60 дм та c = 50 дм.

Тоді площа поверхні буде:

S = 2(2060 + 2050 + 60*50) = 2(1200 + 1000 + 3000) = 2 * 5200 = 10400 дм².

Отже, площа поверхні прямокутного паралелепіпеда з довжиною 2 дм, шириною 6 дм та висотою 5 дм дорівнює 10400 дм².