Із села до міста автомобіль зі швидкістю 55 км/год ïхава 3 год. дорогою їхав велосипедист з

швидкістю 11 км/год. Скільки часу витратиз велосипедист на весь шлях від міста д о села.​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронцов Владислав.

Ответ:         15 годин

Пошаговое объяснение:

1)55·3=165(км)-відстань від села до міста
2)165:11=15(год)-часу витратив велосипедист
Відповідь: 15 год.