Два автомобілі виїхали одночасно назустріч один одному з двох міст, відстань між якими дорівнює 420

км, і зустрілись через 3 год. знайди швидкості автомобілів, якщо швидкість одного з них на 12 км/год бiльша за швидкість іншого​

Ответы на вопрос

Отвечает Щавелёв Никита.

Ответ:

Швидкість першого автомобіля візьмемо за х.

(х+х+12)×3=420

3(2х+12)=420

6х+36=420

6х=420-36

6х=384

х=384:6

х=64

Швидкість першого автомобіля - 64км/год

Швидкість другого автомобіля - 64+12=76км/год