На скільки площа прямокутника зі сторонами 15,8 см і 9,4 см більша за сторону квадрата 9 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

Площа прямокутника дорівнює добутку його сторін: 15,8 см  9,4 см = 148,52 см². Площа квадрата дорівнює квадрату його сторони: 9 см  9 см = 81 см². Різниця площ дорівнює: 148,52 см² - 81 см² = 67,52 см². Отже, площа прямокутника більша за площу квадрата на 67,52 см².

Покрокове пояснення:

Отвечает Мезенцева Вероника.

Ответ:

на 4,52 см

Пошаговое объяснение:

знаходимо площу прямокутника

15,8*9,4=148,52 см²

знаходимо площу квадрата

12*12=144 см²

148,52-144=4,52 см