Помогите до 17:00!!!!!!За 4 кг яблук і 2 кг груш заплатили 151,5 грн. Скільки коштує і один

кілограм груш, якщо один кілограм яблук коштує 20,66 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Хвиюзова Арина.

Відповідь:

34,43 грн.

Покрокове пояснення:

1). 20,66•4=82,64(грн.) коштували яблука;

2). 151,5-82,64=68,86(грн.) коштували груші;

3). 68,86:2=34,43(грн.) коштує 1кг груш.

Отвечает Сергеевна Елена.

Ответ:

1) 4 * 20.66 = 82.64 - стоимость 4 кг яблок

2) 151.5 - 82.64 = 68.86 - стоимость 2 кг груш

3) 68.86 / 2 = 34.43 - стоимость 1 кг груш

Пошаговое объяснение: