Срочно!!!! У марійці 7 коробок з олівцями,в маленьких 12 олівців,а в великих по 18, скільки

коробок маленьких а скільки великих?Даю 100 балів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Денис.

Давайте розв'яжемо це завдання.

У Марійки є 7 коробок з олівцями.

Кількість олівців у маленьких коробках - 12 олівців кожна.

Кількість олівців у великих коробках - 18 олівців кожна.

Потрібно знайти кількість маленьких і великих коробок окремо.

Позначимо кількість маленьких коробок як "х" і кількість великих коробок як "у".

За даними умови маємо два рівняння:

Кількість маленьких коробок (х) домножена на кількість олівців у кожній маленькій коробці (12) рівна загальній кількості олівців у маленьких коробках: 12 * х = загальна кількість олівців у маленьких коробках.

Кількість великих коробок (у) домножена на кількість олівців у кожній великій коробці (18) рівна загальній кількості олівців у великих коробках: 18 * у = загальна кількість олівців у великих коробках.

За умовою задачі, загальна кількість олівців у маленьких і великих коробках разом дорівнює загальній кількості олівців у 7 коробках: 12 * х + 18 * у = 7.

Тепер ми можемо скласти систему двох рівнянь з двома невідомими:

12 * х = загальна кількість олівців у маленьких коробках

18 * у = загальна кількість олівців у великих коробках

12 * х + 18 * у = 7

Отриману систему рівнянь можна вирішити методом підстановки, методом елімінації, або за допомогою калькулятора. Після вирішення системи рівнянь, можна знайти значення "х" - кількість маленьких коробок, і "у" - кількість

Отвечает Потонейко Аля.

Пошаговое объяснение:

Маленьких коробок с карандашами — х штук

Больших коробок с карандашами — у штук

{х + у = 7

{12х + 18у = 108

{х = 7 - у

{12х + 18у = 108

1)

12х + 18у = 108

12(7 - у) + 18у = 108

84 - 12у + 18у = 108

-12у + 18у = 108 - 84

6у = 24

у = 24 : 6

у = 4

2)

х = 7 - у

х = 7 - 4

х = 3

Маленьких коробок с карандашами = (х) = 3 штуки

Больших коробок с карандашами = (у) = 4 штуки