Знайди периметр прямокутника площа якого дорівнює 13,12см², а довжина -4,1см​


Ответы на вопрос

Отвечает Скосырский Кирилл.

Відповідь:

Для знаходження периметру прямокутника потрібно знати його довжину та ширину. За формулою площі прямокутника, знаходимо ширину:

ширина = площа / довжина = 13.12 см² / 4.1 см ≈ 3.195 см

Тоді периметр прямокутника дорівнює:

периметр = 2 * (довжина + ширина) = 2 * (4.1 см + 3.195 см) ≈ 14.59 см

Отже, периметр прямокутника дорівнює близько 14.59 см.

Покрокове пояснення: