Господиня посадила 32 кущі полуниць, по 8 кущів у ряду, і 14 кущів суниць, по 7 кущів у ряду. На

скільки більше рядів полуниць посадила господиня, ніж суниць? Як написати у зошиті поможіть, дам 15 балів!!

Ответы на вопрос

Отвечает Джафаров Эльдар.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Кількість рядів полуниць дорівнює 32 кущам, розділеним на ряди по 8 кущів, тобто 32/8 = 4 ряди.

Кількість рядів суниць дорівнює 14 кущам, розділеним на ряди по 7 кущів, тобто 14/7 = 2 ряди.

Отже, господиня посадила на 2 ряди більше полуниць, ніж суниць: 4 - 2 = 2 ряди більше. Відповідь: 2.

Отвечает Тетерина Оля.

Відповідь:

1) 32/8=4(к) по 4 кущика полуниць в ряду

2) 14/7=2(к) по 2 кущика суниць в ряду

3)4-2=2(к)

Відповідь:господиня посадила на 2 рядки більше полуниць ніж суниць.

Покрокове пояснення: