Жакшаны ашып орнектин Манын табындар х=-2; у=-3 болганда 7(х-2)+2(у+9)


Ответы на вопрос

Отвечает Ангеляну Элла.

Ответ:

-16

Пошаговое объяснение:

7(х-2)+2(у+9)= 7х-14+2у+18=7х+2у+4

7*(-2)+2*(-3)+4= -14-6+4=-16