Довжина прямокутника 10, 4 см, а ширина менша від довжини на 4.9 см. У скільки разів збільшиться

площа прямокутника, якшо його довжину збільшити на 132, 6 см а ширину на 5, 5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Евсюков'злой Максим.

Відповідь:

в 24.77 рази.

Покрокове пояснення:

Щоб знайти площу початкового прямокутника, потрібно взяти добуток його довжини та ширини:

S1 = 10.4 см * (10.4 - 4.9) см = 57.96 см^2

Після збільшення довжини та ширини прямокутника, нова площа буде дорівнювати:

S2 = (10.4 + 132.6) см * (10.4 - 4.9 + 5.5) см = 1437.84 см^2

Щоб знайти в скільки разів збільшиться площа, потрібно розділити нову площу на початкову:

S2 / S1 = 1437.84 см^2 / 57.96 см^2 ≈ 24.77

Отже, площа прямокутника збільшиться приблизно в 24.77 рази.