Чому дорівнює середнє арифметичне чисел 2,3; 1,78 і 4,2? Допоможіть пажалуста


Ответы на вопрос

Отвечает Пономаренко Макс.

Ответ:

2,86

Пошаговое объяснение:

(5,4+1,08+2,1)÷3 = 8,58÷3 = 2,86