Одна сторона прямокутника 15 см,а друга на 10% менша Обчислити периметр прямокутника Обчислити

площу прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Екатерина.

a = 15 см

b = 0,9a = 0,9 * 15 см = 13,5 см

P = 2(a+b) = 2 * (15 см + 13,5 см) = 2 * 28,5 см = 57 см

S = ab = 15 см * 13,5 см = 202,5 см²

Отвечает Калайчев Григорис.

10% від 15 см = 1,5 см. Тому друга сторона прямокутника буде дорівнювати: 15 см - 1,5 см = 13,5 см

Периметр = 2 * (довжина + ширина) = 2 * (15 см + 13,5 см) = 57 см.

Площа = довжина * ширина = 15 см * 13,5 см = 202,5 кв.см